Kontakt

R-Ego, z. s.
náměstí Mezi Šenky 19
763 21 Slavičín

Kontakt

tel.:    +420 577 341 446
mob: +420 732 713 014
email:  pc.r-ego@tiscali.cz

IČO: 70885605

Rychlý kontaktní formulář pro vás.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Náš tým

Mgr. et Mgr. Dana Kozubíková
vedoucí zařízení, sociální pracovník,
lektor programů PPRCH

Vzdělání

  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií, studijní program Specializace v pedagogice, obor Sociální pedagogika – obhájený titul Bc.
  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií, studijní program Specializace v pedagogice, obor Sociální pedagogika – obhájený titul Mgr.
  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta multimediálních komunikací, studijní program Hospodářská politika a správa, obor Řízení netržních a sociálních služeb – obhájený titul Mgr.

Moje motivace

Snažím se dělat věci, které mě naplňují. Nevydržím moc dlouho u jedné činnosti, tahle práce je velmi kreativní, nabízí nové nápady, nová řešení a to mě baví. Jsem tady pro naše uživatele a připravena jim být dobrým průvodcem na jejich životní cestě, ukázat jim správný směr, společně s nimi hledat možná řešení a podpořit je.

Bc. Romana Slováková
pedagogický pracovník,
lektor programů PPRCH

Vzdělání

  • Univerzita Palackého v Olomouci, Fakulta pedagogická, studijní program Vychovatelství, obor vychovatelství – obhájený titul Bc.

Moje motivace

Mým cílem je snaha pomáhat uživatelům v jejich životních situacích. Snažím se být nápomocna při rozvíjení jejich osobnosti, podpoře v dovednostech  a v navazování přátelských vztahů.

Bc. Kristýna Kozubíková
sociální pracovník

Vzdělání

  • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta humanitních studií, studijní program Specializace v pedagogice,  obor Sociální pedagogika – obhájený titul Bc.

Moje motivace

Mojí motivací je kreativita a variabilita naší práce. Každý den přináší spoustu nových výzev a situací k řešení. Nestává se stereotypem a nikdy není monotónní. Žene mě kupředu k dalšímu vzdělávání, rozšiřování si obzorů a přizpůsobení se novým trendům. Baví mě pohybovat se ve světě našich uživatelů, který je ovlivňuje. Oceněním mé práce je, když vidím, že ve mně mají uživatelé důvěru a já je můžu podpořit, poradit jim, a nebo poskytnout zpětnou vazbu nestranné osoby.